Tekmovanja v šolskem letu 2023/2024
TEKMOVANJE | RAZREDI | MENTORJI | |
1. | Tekmovanje iz matematike Kenguru in Vegovo priznanje | 1.–9. r. matična šola in PŠ Sava in Polšnik |
Učiteljice razrednega pouka (1.–5. r.) ter Angela Marolt in Alen Divjak |
2. | Tekmovanje iz logike | 3.–9. r. matična šola in PŠ Polšnik |
Angela Marolt, Nina Petek |
3. | Tekmovanje iz znanja zgodovine | 8. in 9. r. | Andreja Žbogar Perakis |
4. | Interesno tekmovanje s področja slovenščine za Cankarjevo priznanje |
4.–7. r. matična šola 1.–5. r. PŠ Polšnik |
Vanja Arhnaver, Katarina Juvan, Ida Dolar, Ksenja Knez, Polona Gole, Petra Pavlica |
5. | Selekcijsko tekmovanje s področja slovenščine za Cankarjevo priznanje | 8.–9. r. | Anita Eltrin |
6. | Tekmovanje iz angleškega jezika | 8. in 9. r. | Tanja Teraž Železnik (9. r.), Tanja Špes (8. r.) |
7. | Tekmovanje iz fizike – Stefanovo priznanje | 8. in 9. r. | Robert Buček |
8. | Tekmovanje iz kemije – Preglovo priznanje | 8. in 9. r. | Renata Kralj |
9. | Tekmovanje iz geografije | 6.–9. r. | Blaž Jerman |
10. | Tekmovanje iz biologije | 8. in 9. r. | Maja Klopčič |
11. | Mladina in gore | 8. in 9. r. | Blaž Jerman v sodelovanju s Planinskim društvom Litija |
12. | Male sive celice | 7.–9. r | Blaž Jerman |
13. | Tekmovanje v poznavanju sladkorne bolezni | 6.–9. r. | Maja Cestnik |
14. | Cicivesela šola | 1.–3. r. PŠ Polšnik, PŠ Sava |
Katarina Juvan, Mojca Hauptman Jovanovič, Karolina Aškerc |
15. | Tekmujem z Lili in Binetom | 3. r. matične šole | Andreja Fele in Nina Petek |
16. | Računanje je igra | 1. r. matične šole | Pia Matovinović |
17. | Prva pomoč | 6.–7. r. | Maja Sirak |
18. | Zeleni kviz | 4. in 5. r. matične šole | Petra Pavlica |
19. | Tekmovanje v digitalni fotografiji | 5.–9. r. | Tanja Teraž Železnik |
20. | Športna tekmovanja: | ||
Košarka – mlajši fantje | 6. in 7. r. | Urban Hauptman | |
Košarka – starejši fantje | 8. in 9. r. | Urban Hauptman | |
Košarka – dekleta | 6. in 7. r. | Karmen Špan | |
Košarka – dekleta | 8. in 9. r. | Karmen Špan | |
Odbojka – dekleta | 6.–9. r. | Karmen Špan | |
Atletika | 6.–9. r. | Karmen Špan, Urban Hauptman | |
Judo | 6.–9. r. | Urban Hauptman | |
Kegljanje | 6.–9. r. | Karmen Špan | |
Mali nogomet – starejši fantje | 8. in 9. r. | Urban Hauptman, Rok Mitić | |
Litijski tek | 1.–9. r. matična šola in PŠ Sava, PŠ Polšnik |
Karmen Špan, Urban Hauptman | |
Plesna tekmovanja (Plesna revija – JSKD) | 1.–9. r | Tjaša Dražumerič |