Jedilnik za malico in kosilo od 28. 9. do 2. 10. 2020

Ponedeljek, 28. 9.
Zajtrk: ovsen kruh, sirni namaz, kakav, rezina sadja
Malica: koruzni kosmiči, mleko (Zajc), sadje
Kosilo: goveja juha, govedina, pražen krompir, pesa v solati, polbeli kruh, voda
Torek, 29. 9.
Zajtrk: prosena kaša, rezina sadja
Malica: sendvič s sirom in šunko, 100% razredčen sok, sadje
Kosilo: mehiška enolončnica z junčjim mesom, sadne rezine, polbeli kruh, voda
Sreda, 30. 9.
Zajtrk: sirova štručka, bela kava, rezina sadja
Malica: polnozrnat kruh, tunina pašteta, 100% limonin sok
Kosilo: špageti po bolonjsko, zelena solata, polbeli kruh, voda, sadje
Četrtek, 1. 10.
Zajtrk: polbeli kruh, puranja šunka, manj sladek čaj, rezina sadja
Malica: BIO buhtelj z marmelado, mleko
Kosilo: piščančji ražnjič, pire krompir, zelenjava na žaru, voda
Petek, 2. 10.
Zajtrk: polnozrnat kruh, piščančja hrenovka, manj sladek čaj
Malica: makovka, navadni jogurt EGO, sadje
Kosilo: junčja obara, sladoled, polbeli kruh, voda

* svinjina
Dober tek 

Pridržujemo si pravico do spremembe!

DODATNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

 

 

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do decembra,

Ljudmila Intihar

 

MAT, 7. do 9. razred od januarja do aprila,

Angela Marolt

BIO, 6. do 9. razred,

od septembra do sredine oktobra,

Ljudmila Intihar

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od decembra do aprila,

Robert Buček

 

TJA,  9. razred, od septembra do aprila,

Vesna Kosmač

 

TJA,  8. razred, od septembra do novembra,

Tanja T. Železnik

 

 

 

 

 

 

 

       
6. URA

 

 

SLJ, 8. in 9. razred, od septembra do novembra,

Irena Vrhovec in Mojca Fridl

(v tednu, ko ni RU)

     
7. URA    

ZGO, 8. do 9. razred, oktobra do marca,

Andreja Ž. Perakis

 

   

 

Nekaj ur dodatnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika in sicer se bodo te v večjem obsegu izvajale neposredno pred tekmovanji iz posameznih predmetov. Učenci dodatnega pouka, bodo o tem predhodno obveščeni.

 

 

DOPOLNILNI POUK, 6. do 9. razred, šolsko leto 2019/20

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
7.30 – 7.55

TJA, 8. in 9. razred, od septembra do maja, Vesna Kosmač

 

TJA, 6. razred, od septembra do maja, Tanja Špes

 

 

 

 

 

 

FIZ,  8. do 9. razred,

od novembra do januarja in od aprila do konca šolskega leta, Robert Buček

 

MAT, 6. do 9. razred, celo šolsko leto,

Angela Marolt in Alen Divjak

 

SLJ, 8. in 9. r. od novembra do konca šol. l., Irena Vrhovec

 

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

 
           
6. URA

 

 

   

TJA, 6. in 7. razred, od septembra do aprila, Tanja Teraž Železnik

 

 

GEO  8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden),  od začetka decembra do konca aprila, Alojzija Boncelj

 

KEM, 8.  ali  9. razred (izmenično vsak drugi teden), celo šolsko leto, Renata Kralj

 

7. URA

 

 

       

 

Nekaj ur dopolnilnega pouka bo opravljenih tudi zven navedenega urnika, skladno s potrebami učencev. Učenci  bodo o tem predhodno obveščeni.