V zvezi s šolskim avtobusom na relaciji PŠ Sava–OŠ Litija Občina Litija obvešča o delni zapori odseka ceste med Ponovičami in Savo zaradi sanacije cestišča.

Sanacija ceste je načrtovana v času od ponedeljka, 4. 9. 2023 in predvidoma do konca oktobra 2023. Izvajala se bo med naslovoma Sava 5 in Sava 6a.

Zaradi delne zapore bo cesta prevozna za osebna vozila in kombi, ne pa tudi za avtobus, kar bo vplivalo na prevoze učencev od 6. do 9. razreda OŠ Litija, ki prebivajo na Savi.

Za čas sanacije ceste bo postajališče izpred šole na Savi začasno prestavljeno na prostor pri naslovu Sava 3, to je za približno 880 m proti Ponovičam (označeno na priloženem zemljevidu). Učence bo o natančni lokaciji postajališča na terenu informiral tudi prevoznik.