MATEMATIČNO TEKMOVANJE ZNAM VEČ Z LILI IN BINETOM

Sodelovanje na tekmovanju: Tekmovanje je namenjeno učencem 1. in 3. razreda. Za pripravo na tekmovanje bo učencem v pomoč vadnica Računam z Lili in Binetom, ki na zadnji strani vsebuje kuponček, s katerim bodo razredničarke (mentorice tekmovanja) na tekmovanje prijavile svoje učence. Priprave na tekmovanje bodo potekale pri pouku z reševanjem vadnice ter občasno pri dodatnem pouku.

Vsebina tekmovanja: V šolskem letu 2024/25 bo izvedena trinajsta izvedba tekmovanja, ki pri učencih spodbuja razmišljanje, iskanje rešitev, pridobivanje osnovnih logičnih pojmov in pozitivnih izkušenj.

Datumi tekmovanj: Tekmovalci se bodo pomerili na šolski in državni ravni, kjer se bodo potegovali za zlata, srebrna in bronasta priznanja.

• Šolsko tekmovanje: sreda, 12. 3. 2025
  • Državno tekmovanje: sreda, 14. 5. 2025