Skoči na glavno vsebino

V sredo, 5. 6. 2024, smo se kar s petimi učenci udeležili finala državnega prvenstva v atletiki, ki ga  je organizirala Atletska zveza Slovenije na atletskem stadionu v Slovenski Bistrici. Tekmovanja so se udeležili Karmen Zagorc (met vortexa), Patricija Podrenk (1000 m), Špela Lokar (skok v višino), Vili Zakrajšek (600 m) in Tian Cizerle (met krogle). Na tekmovanje so se učenci uvrstili z odličnimi rezultati na regijskem tekmovanju. Na finalnem tekmovanju so nastopili v konkurenci dvajsetih najboljših atletov v posamezni disciplini. Karmen je na tekmovanju zelo dobro metala in je z osebnim rekordom 52,86 m osvojila srebrno medaljo v metu vortexa, Vili je bil 10. v teku na 600m, Patricija in Špela sta osvojili 16. mesto ter Tian 20. mesto.Vsem učencem za dosežene rezultate iskreno čestitamo.