Vesela šola ponovno na naši šoli!

Po več kot desetih  letih bomo na naši šoli ponovno obudili Veselo šolo.

Kakšna šola pa je to, boste vprašali. A je lahko šola sploh vesela?

O ja, lahko je vesela, pa še zabavna in poučna po vrhu, vse to v enem!

V Veseli šoli odkrivamo zanimiva dejstva, pokukamo v zgodovino, potujemo širom po svetu, smo ekološko ozaveščeni, seznanimo se z umetnostjo, razmišljamo o rabi digitalnih naprav, ne pozabimo pa tudi migati… ste opazili, da Vesela šola pokriva zelo veliko različnih področij našega življenja?  S tem, ko se vključimo v raziskovanje, pa si širimo obzorja. Saj poznate tisti pregovor – Več znaš, več veljaš?

Katere teme bomo letos obravnavali, si lahko preberete na spodnjem spletnem naslovu:

veselasola.net/wp-content/uploads/dokumenti/kartoncek_teme_vs.jpg

Pa to še ni vse! Lahko se boste preizkusili tudi v znanju! Najboljši na šolskem tekmovanju se boste uvrstili na državno tekmovanje, kjer vam odličen dosežek  lahko pomaga pri pridobitvi Zoisove štipendije. Poglejte:

Vsi učenci od 4. do 9. razreda, ki se želite vključiti v Veselo šolo, me kontaktirajte. Lahko mi pošljete e-pošto na naslov: milica.bucar@os-litija.si  ali – to mi je še ljubše – me poiščete na šoli. Potrkajte na kabinet 230 ali me pocukajte za rokav, če me srečate kje na hodniku. Vesela vas bom!

Mentorica Vesele šole:

Milica Bučar