Od 5. 10. do 11. 10. 2020 smo praznovali Teden otroka.Vsak dan v tednu smo si malo popestrili.

V ponedeljek so učenci lahko s seboj v šolo prinesli igračo. Glavni odmor smo malo podaljšali in učencem dovolili, da so se igrali.

Torek je bil namenjen obisku v knjižici Litija.

V sredo smo imeli pravljično ustvarjalni dan. Prebrali smo pravljico Mišek Miško in Belamiška. Nato pa smo, tako kot mišek Miško, ustvarili papirnata letala. Žal jih nismo uspeli preiskusiti, saj je celo dopoldne deževalo.

V četrtek smo imeli naravoslovni dan. V gozdu smo opazovali hrast (želod), bukev (žir), kostanj, smreko in bor. Z veseljem smo nabirali kostanje, saj so učiteljice obljubile, da ga bomo v petek jedli. V gozdu smo se preiskusili tudi v gozdnem bingu.

V petek smo imeli plesno delavnico. Plesno smo poustvarili pravljico Mišek Miško in Belamiška. Po malici pa smo se posladkali tudi s kostanjem.